Sledujte nás      CK  +420 603 830 556  |  Autobusová doprava +420 777 888 338 |  amano@amano.cz | Novinky

Lago di Garda – Verona - Trento

4
5-ti denní poznávací zájezd
5-ti denní poznávací zájezd
Termíny zájezdu: 
18. - 22. 04. 2018
5750 Kč/osoba/5dní

PROGRAM:

1. den (st): Odjezd z Litvínova, Mostu ve večerních hodinách.
2. den (čt): VERONA – město Romea a Julie s vyhlášeným antickým amfiteátrem s vynikající akustikou, s řadou paláců významných rodů a kostelů s nádhernou výzdobou.
SIRMIONE – malebné městečko na jihu jezera LAGO DI GARDA, vystavěné při termálních pramenech využívaných k léčení, s malebnými uličkami ústícími k západnímu pobřeží s restauracemi a lázněmi a k východní pobřežní promenádě a plážemi. V pozdních odpoledních hodinách dojezd na ubytování.
3. den (pá): po snídani výlet do městečka MALCESINE na východním břehu jezera Lago di Garda pod pohořím Monte Baldo. MONTE BALDO – polodenní pěší turistika na hřebeni Monte Baldo. Možnost výjezdu lanovkou, toulání po horských loukách s panoramatickými výhledy na jezero Garda, Monte Alissimo, Cima delle Pozzette, pro zdatnější výstup krásnou panoramatickou cestou na CIMA DELLE POZZETE (2132 m). Z vrcholků Monte Baldo se naskýtají nádherné výhledy nejen na Lago di Garda, ale také na masív Brenta a Adamello, odpoledne zastávka ve městečku Limone sul Garda

4. den (so): po snídani ARCO – malebné, přitažlivé městečko ležící na sever od Lago di Garda, kde najdete kamenné uličky, náměstí, katedrálu. Nad Arcem se vypíná na impozantní skále hrad. Poté přejezd do - TRENTO – římské Tridentium, místo konání reformního tridentského koncilu, raně gotický dóm sv. Vigilia, chrám sv. Petra, Palazzo Pretorio, Torre Civica. Ve večerních hodinách odjezd zpět do ČR.

5.den (ne): příjezd do ČR v časných ranních hodinách