Sledujte nás      CK  +420 603 830 556  |  Autobusová doprava +420 777 888 338 |  amano@amano.cz | Novinky

GARDALAND - ZÁBAVNÍ PARK NA BŘEHU JEZERA LAGO DI GARDA

ZÁBAVNÍ PARK U JEZERA LAGO DI GARDA
Termíny zájezdu: 
PRO SKUPINU KDYKOLIV DLE DOMLUVY
4.190,- Kč - dospělí, 3.990,- Kč - děti

Zábavní park Gardaland se rozprostírá na břehu jezera Lago di Garda. Nachází se zde ohromné množství atrakcí pro všechny věkové kategorie. Zažijte výlety do historie , do různých koutů světa, navštivte údolí králů starověkého Egypta, Arabské minarety, typický přístav staré Anglie včetně lodě a přístavních krčem, po dravé řece proplujte asijskou džunglí kolem budhistických chrámů. Zažijete rovněž virtuální realitu, trojrozměrné kino, horské dráhy a další atrakce.

PROGRAM:                                                                                                       

 1.den:Odjezd z ČR ve večerních hodinách                                                                   

2. den: Příjezd k jezeru Lago di Garda. Za jasného počasí možnost výjezdu lanovkou na Monte Baldo (1783 m), odkud se Vám otevře překrásný výhled na jezero. Poté navštívíte krásné městečko Malcesine, jehož hlavní pamětihodností je Scaligerský hrad. Odpoledne budete mít vyhrazeno na odpočinek na pláži, procházky krásnými uličkami či na okružní plavbu lodí. V případě zájmu možno jako alternativu absolvovat návštěvu zábavního parku MOVIELAND ve městečku Peschiera de la Garda – najdete tam všechno, co k filmu patří. Od filmových dekorací, například aut (z filmu Zpátky od budoucnosti, Knight Rider,..), přes celodenní produkci filmových hitů až po simulátory (Ponorka U-571, Terminátor, Policejní akademie) a filmová představení (Rambo, Peter Pan, Zorro, Iluzionista). Nechybí ani vodní atrakce (Tomb Raider) či nejdelších 15 minut v životě - Horror House.                                                     Ve večerních hodinách odjezd na ubytování, večeře, nocleh.
 

3.den: Celodenní návštěva parku GARDALAND. Tento zábavní park se rozprostírá na břehu jezera Lago di Garda. Nachází se zde ohromné množství atrakcí pro děti všech věkových kategorií. Zažijete výlety do historie , do různých koutů světa, ocitnete se v údolí králů starověkého Egypta, u Arabských minaretů, v typickém přístavu staré Anglie včetně lodě a přístavních krčem, po dravé řece proplujete asijskou džunglí kolem budhistických chrámů. Zažijete virtuální realitu, trojrozměrné kino, horské dráhy a další atrakce. Tento park je úchvatný pro malé návštěvníky a působivý pro dospělé.                                                                       

4.den: Příjezd do  ČR v ranních hodinách.