Sledujte nás      CK  +420 603 830 556  |  Autobusová doprava +420 777 888 338 |  amano@amano.cz | Novinky

VIESTE - GARGANO - APULIE - VILLAGGIO ARCOBALENO

Termíny zájezdu: 
30. 08. - 10. 09. 2024
9550,-Kč

Poloostrov Gargano je vysoký skalnatý výběžek do Jaderského moře s pobřežím vroubeným zátokami a útesy. Je to jedno z nejkrásnějších a nejromantičtějších míst v Itálii; vnitrozemí pokrývá Foresta Umbra, chráněná enkláva starobylých lesů, zatímco pobřeží je směsicí útesů, malých zálivů, pláží, rybářských vesnic a stále populárnějších malých rekreačních středisek. Návštěvníky Gargana přitahuje panorama typických bílých útesů, které se tyčí nad nádhernými písčitými plážemi.

 

UBYTOVÁNÍ:   VILLAGE ARCOBALENO

Nové prázdninové středisko situované na proslulé pobřežní promenádě navazující na centrum historického města Vieste a přímo naproti vyhlášené pláži „Spiaggia Castello“ – Hradní pláž, která získala již před léty pro svou čistotu moře mezinárodní ocenění Bandiera Blu (Modrá vlajka). Komfortně a moderně zařízené řadové vilky umožňují strávit krásnou a ničím nerušenou letní dovolenou uprostřed poklidné zeleně, s možností příjemného posezení na krásně zařízených verandách, u bazénu nebo u moře.

 

ZAŘÍZENÍ A SLUŽBY: Bazén, slunečníky a lehátky, bar, restaurace, pizzerie, minimarket, plážové volejbalové hřiště (zdarma), minifotbalové hřiště (za poplatek), dětský koutek, soukromá i veřejně přístupná pláž, parkoviště.